Hírek
2019. Augusztus 27. 05:00, kedd | Belföld
Kettős gyilkosság Nyíregyházán - Kivégezték apát és fiát
Brutális kettős gyilkosság történt hétfőn délután Nyíregyházán.
A szon.hu több olvasója is azt írta a lapnak, hogy szirénázó rendőr- és mentőautókat látott Nyíregyházán, Oros városrész felé hajtva.
Meg nem erősített információink szerint egy apát és a fiát lőtték le, mindketten meghaltak. Úgy tudni, hogy egy helyi vendégház tulajdonosa az idősebb áldozat.
Az esettel kapcsolatban megkerestük a rendőrséget, ahol elmondták, hogy a bejelentés után fél órával Nyíregyháza határában elfogták a gyilkost. Egyelőre több információt nem árulhattak el.
A Blikk úgy tudja, hogy mindkettőjüket a saját vendégházukban ölték meg.
Forrás: origo.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 11:00, vasárnap | Belföld
Évi 7 millió forinttal is többet kereshetnek a diplomások az érettségizettek átlagkeresetéhez képest
2026. Április 05. 09:18, vasárnap | Belföld
Erdő Péter: húsvét az egész életünket mássá teszi
Húsvét az egész életünket mássá teszi, segít, hogy boldogok legyünk. A mi feladatunk pedig az, hogy elmondjuk ezt a titkot a világnak - hangsúlyozta Erdő Péter húsvétkor.
2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld
Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban
Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból
2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld
Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is
A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.
