Városlista
2026. március 16, hétfő - Henrietta

Hírek

2011. Szeptember 29. 14:00, csütörtök | Helyi
Forrás: MRFK Győr

Ki látta? Szemtanúk jelentkezését is várja a rendőrség

Ki látta? Szemtanúk jelentkezését is várja a rendőrség

Szeptember 22-én, délután fél kettőkor egy ismeretlen férfi által vezetett Toyota személygépkocsi haladt Győrben a Wesselényi úton a Bartók Béla út irányába.

A Baross Gábor utca, Wesselényi út kereszteződéséhez érve nem biztosított elsőbbséget a Szigethy Attila út felől a Baross-híd irányba haladó segédmotorosnak. A férfi hogy az ütközést elkerülje, fékezett. Uralmát elveszítette motorja felett, leesett arról. Nyolc napon túl gyógyuló, súlyos sérüléseket szenvedett.

Az ismeretlen autós a balesetben ugyan segítséget nyújtott a sérültnek, azonban a mentők kiérkezését követően adatai hátrahagyása nélkül távozott a helyszínről.

A rendőrség várja az ismeretlen járművezető jelentkezését.
Kéri, hogy aki a balesetekről érdemi információval tud szolgálni, tegyen bejelentést személyesen a Győr, Zrínyi út 54. szám alatt, a 96/520-092 telefonszámon hivatali időben, illetve a 107 vagy 112 ügyeleti számon.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 15. 08:26, vasárnap | Helyi

10 millió négyhengeres benzinmotor jubileuma Győrben

Az Audi Hungaria újabb jelentős mérföldkőhöz érkezett: a győri gyárban legyártották a 10 milliomodik négyhengeres EA888 R4 Otto 2.0L TFSi motort.

2026. Március 15. 07:06, vasárnap | Helyi

Befektetői életműdíj a Danának

A Dana Hungary Kft. a 2025-ös „Év Befektetője” gála keretében átvehette a Befektetői életműdíjat.

2026. Március 14. 08:22, szombat | Helyi

Mi kell ahhoz, hogy válogatott legyen egy sportoló?

Rangos, Q1-es besorolású nemzetközi sporttudományi folyóiratban (Sports) jelent meg Ruppert Bálint, a Győri ETO KC Akadémia erőnléti edzője által vezetett kutatás.