Hírek
2013. Október 30. 12:23, szerda |
Helyi
Forrás: blikk.hu
Kiásta magát sírjából az élve eltemetett kislány
A 13 éves pakisztáni gyereket megerőszakolta két férfi, majd eltemették. Mégis életben maradt, a rendőrséget azonban nem érdekli az ügy.
A 13 éves lány a Toba Tek Singh nevű pakisztáni falu mecsetébe tartott koránoktatásra, amikor két férfi útközben elkapta, majd berángatta egy félreeső helyre és megerőszakolta. A gyerek elvesztette az eszméletét, halottnak tűnt, ezért a gazemberek úgy döntöttek, hogy elföldelik. A lány azonban csodával határos módon mégis túlélte az atrocitást, magához tért, és sikerült kijutnia a föld alól. Ezután találták meg, és kórházba szállították, ahol gondoskodtak róla.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 08:24, vasárnap | Helyi
Győri fiatalok a válogatottban
A rangos Multi Nations Youth Swim Meet válogatott versenyen öt győri fiatal képviselte Magyarországot, ami önmagában is komoly elismerés. 2 arany, 1 ezüst, 4 bronzérem a mérleg.
2026. Április 05. 08:20, vasárnap | Helyi
A Mi Hazánk is a szavazásra buzdít
Egyre népszerűbb a Mi Hazánk támogatásával tavasszal indult a Bűnvadászok YouTube-csatorna.
2026. Április 05. 08:08, vasárnap | Helyi
Speed maraton: Ön is javasolhat helyszínt
A rendőrség 24 órás sebességellenőrzést tart a lakosság által javasolt helyszíneken.
2026. Április 04. 08:25, szombat | Helyi
Szép eredmények az Orka Kupán
A székesfehérvári Orka Kupával hivatalosan is megkezdődött a szinkronúszók számára az idei versenyszezon.
