Hírek
2019. Április 05. 09:56, péntek | Belföld
Kis híján halálra harapdált három kutya egy idős asszonyt Szegváron
Otthona udvarán támadt rá a három kutya az idős asszonyra a Csongrád megyei Szegváron. Az asszony életveszélyesen megsérült, mentőhelikopterrel vitték kórházba.
A házban, ahol több család is lakott, három kutyát tartottak. A szomszédok arra lettek figyelmesek, hogy valaki kiabál, ezért odaszaladtak, és látták, hogy a három kutya marcangolja az idős asszonyt, aki a földön feküdt akkor már. Az unokája próbálta meg elüldözni a kutyákat, a szomszédok pedig azonnal mentőt és rendőrt hívtak.
Az idős asszony súlyosan megsérült, mentőhelikopterrel vitték a szegedi klinikára.
A szomszédok azt mondták, hogy a kutya tulajdonosát többször is látták az utcán sétálni kutyáival, akkor még semmi jele nem volt az agresszivitásnak.
A kutyatámadás körülményeit a rendőrség még vizsgálja.
Forrás: origo.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 15. 18:18, vasárnap | Belföld
Március 15. - Magyar Péter: a hazánk a Nyugat része
A Deák térről induló rendszerváltó nemzeti menet teljesen megtöltötte az Andrássy utat, majd pedig a Hősök terét is.
