Hírek
2019. Szeptember 18. 17:41, szerda | Belföld
Kisiklott egy tehervonat a miskolci vasútállomáson
Kisiklott egy tehervonat mozdonya és első kocsija Miskolc-Tiszai vasútállomáson szerda délután, emiatt Miskolc és Felsőzsolca között a vonatok egy vágányon közlekedhetnek - közölte a Mávinform sajtóügyeletese.
Váczi Viktor tájékoztatása szerint a balesetben nem sérült meg senki, a műszaki mentés várhatóan csütörtök reggelig tart,a Miskolc-Szerencs és a Miskolc-Hidasnémeti vonalon 30-60 perces késésekre és járatelmaradásokra is számítani kell.
Forrás: origo.hu
Kép: MÁVINFORM - Facebook
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 11:00, vasárnap | Belföld
Évi 7 millió forinttal is többet kereshetnek a diplomások az érettségizettek átlagkeresetéhez képest
2026. Április 05. 09:18, vasárnap | Belföld
Erdő Péter: húsvét az egész életünket mássá teszi
Húsvét az egész életünket mássá teszi, segít, hogy boldogok legyünk. A mi feladatunk pedig az, hogy elmondjuk ezt a titkot a világnak - hangsúlyozta Erdő Péter húsvétkor.
2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld
Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban
Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból
2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld
Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is
A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.
