Hírek
2016. Szeptember 02. 18:07, péntek |
Helyi
Forrás: MTI-V
Kiskorú lányokat zaklató férfi ellen emeletek vádat Győrben
Öt rendbeli szeméremsértés és két rendbeli folytatólagosan elkövetett szeméremsértés miatt vádat emelt a Győri Járási és Nyomozó Ügyészség egy 34 éves férfi ellen.
A férfi 2015 novemberétől ez év februárjáig hét kiskorú lányt zaklatott Győrben - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Főügyészség pénteken az MTI-t.
Gál Katalin szóvivő elmondta, hogy a férfi ittas állapotban az utcán, játszótéren és otthonaik kapualjában obszcén szavakat mondott a 10 és 14 év közötti kislányoknak, megfogdosta őket és nemi szervét is mutogatta nekik.
Két kislányt két-két alkalommal is zaklatott.
A gyermekek minden esetben megijedtek és elfutottak.
A férfi jelenleg szabadlábon védekezik, büntetési tétele négy és fél év is lehet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 07. 08:25, vasárnap | Helyi
50 éves az öthengeres motor – Legenda az Audi Hungáriától
2026-ban az Audi egy igazán különleges jubileumot ünnepel: az öthengeres motor 50. évfordulóját.
2025. December 07. 08:16, vasárnap | Helyi
Lassulni tanítanak a „kacifántosok”
December 3-án tartották a fogyatékossággal élők világnapját.
2025. December 07. 07:08, vasárnap | Helyi
Háztűzhöz, vadgázoláshoz és ütközéshez vonultak a tűzoltók
Több tűzeset is történt a múlt héten megyeszerte, szerencsére a lángokat még azelőtt eloltották, hogy valakit nagy baj ért volna, de Páliban – ahogy sajnos egy teljes ház égett – füstmérgezéssel szállítottak kórházba egy lakót.
2025. December 06. 08:30, szombat | Helyi
Íme a győri advent
A győri önkormányzat hivatalos oldalán összegyűjtötték, hogy mikor várják a vásárlókat az adventi kézműves vásár faházai a Széchenyi téren.
