Hírek
2018. December 07. 13:48, péntek | Helyi
Kiss János nemzetközi kitüntetést kapott
Kiss János táncművész, Kossuth-díjas, Érdemes Művész, a Győri Balett igazgatója, Barátságért és együttműködésért érdemrend kitüntetésben részesült.
Kiss János, a Nemzetközi Humanitárius Együttműködésért felelős Oroszországi Szövetségi Hivatal döntése alapján kapta meg az érdemrendet, amelyet Valery Platonov, Oroszország Magyarországi Nagykövetségének tanácsosa és az Orosz Kulturális Központ igazgatója adott át neki 2018. december 6-án.
Szívből gratulálunk a kitüntetéshez!
Forrás: Győri Balett
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 27. 08:23, szombat | Helyi
Idén is megrendezik a Győri Reneszánsz és Barokk Hetet
Koncerteken és mesterkurzusokon vehetnek részt a régizene kedvelői és művelői
2026. Június 27. 08:09, szombat | Helyi
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét.
2026. Június 27. 07:11, szombat | Helyi
Nincs több gipszkarton-leadás a hulladékudvarokban
A MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. által végzett szakmai ellenőrzések és a vonatkozó hulladékgazdálkodási előírások felülvizsgálata során megállapításra került,
2026. Június 26. 08:22, péntek | Helyi
Győrkőc: egy híján húsz. Ragyogj!
A Győrkőcfesztivál immár 19. alkalommal várja a családokat, és mára Győr egyik legismertebb, legkedveltebb nyári rendezvényévé vált.
