Városlista
2026. január 14, szerda - Bódog

Hírek

2010. Január 21. 07:48, csütörtök | Sport
Forrás: HírTV

Kiss Gergely 2009 legjobb vízilabdázója

Kiss Gergely 2009 legjobb vízilabdázója

Saját társai szerint lett a 2009-es esztendő legjobb vízilabdázója Kiss Gergely, a Primorac Kotor háromszoros olimpiai bajnok játékosa. A vlv.hu év végi szavazásán a rutinos pólós a legjobb légiós címet is begyűjtötte.

A montenegrói együttes tagjaként Euroligát is nyerő klasszis a nemzeti csapattal ötödik lett a római világbajnokságon, ám ez a legkevésbé sem rajta múlt.

A második helyen a Vasas játékosa, Varga Dénes végzett, míg Kis Gábor és Szivós Márton szintén több voksot is begyűjtött.

Az összeállítás során a magyar válogatott azon vízilabdázóit kérdezték meg, akik legalább egy percet a vízben töltöttek Kemény Dénes gárdájában.

(sporthirado.hu)


Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 13. 07:44, kedd | Sport

Nemzeti Sport Gála - Kós Hubert a férfi, Márton Luana a női győztes

A férfiaknál Kós Hubert világbajnok úszót, a nőknél Márton Luana világbajnok tekvondóst választotta meg a 2025-ös év sportolójának a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ).

2026. Január 11. 08:24, vasárnap | Sport

Női kézilabda BL - Metzi győzelmével nagy lépést tett a csoportelsőség felé a Győr

A címvédő Győr 27-24-re győzött a két magyar játékossal felálló francia Metz HB vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének szombati rangadóján.

2026. Január 10. 09:11, szombat | Sport

Férfi kézilabda Eb-felkészülés - Tízgólos magyar siker Románia ellen

A magyar férfi kézilabda-válogatott 33-23-ra legyőzte Romániát a péntek este Győrben rendezett Európa-bajnoki felkészülési mérkőzésen.

2026. Január 05. 06:56, hétfő | Sport

Varga Barnabás vasárnap megérkezett az AEK Athénhoz

Varga Barnabás válogatott labdarúgó vasárnap este megérkezett Görögországba az AEK Athén csapatához.