Hírek
2018. Május 29. 06:35, kedd | Belföld
Kiürítették a bevásárlóközpontot - 250 ember menekült ki

Egy munkagép hibája miatt volt szükség a 2 bevásárlóközpont kiürítésére – írja a Katasztrófavédelem.
Átvágott egy 160 milliméter átmérőjű gázvezetéket egy munkagép a budaörsi Rubik Ernő utcában. A hatóságok elszorították a gázvezetéket és megkezdték kiszakaszolását.
A munkálatok idejére a Rubik Ernő utcát teljes szélességében lezárták, a közelben lévő két bevásárlóközpontból pedig kétszázötven embert menekítettek ki.Az első információk senki nem sérült meg.
Forrás: origo.hu
Kép: epoc.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t
2025. Július 16. 07:35, szerda | Belföld
Ingatlan.com: a munkaerőpiacon is változást hozhat az Otthon Start program
2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld
Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet
Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld
Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar
Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.