2024. július 16, kedd - Valter

2017. Október 31. 12:15, kedd | Helyi sport

Kiválóan szerepelt Szentesen a GYAC

Hétvégén rendezték meg az Diák I. szabadfogású Magyar Bajnokságot, Szentesen. A rendezvényen a Győri Atlétikai Clubból hat fiatal szerezte meg a területi selejtezőn való indulási jogot.

Gyurasits Máté (38kg) a döntőig nem talált legyőzőre, ott viszont szoros küzdelemben maradt alul Honvédos ellenfelével szemben, így a dobogó második fokára állhatott fel.
Reznyák Máté (42kg) a selejtezők során, erős mérkőzésben kikapott a későbbi bajnoktól, így vissza mérkőzhetett a bronzmeccsen technikai tus pontfölénnyel múlta felül ellenfelét!
Molnár József (54kg) nagyszerűen birkózott, csak a döntőbe jutásért tudta megállítani a későbbi győztes,a bronzcsatában pedig technikai tusgyőzelmet aratott.
Varga Márton (42kg) 9., Tichi Attila (46kg) 13., Kovács Zétény(63kg) 13. helyen végeztek.

Forrás: gyac.hu

2024. Július 16. 09:11, kedd | Helyi

Félmillió az alap, jól lehet keresni Győr-Moson-Sopronban

Győr-Moson-Sopronban bruttó egymillió forintot is kereshetnek a szakképzett fizikai munkások, de a betanított munkások bére is elérheti a 650 ezret.

2024. Július 16. 08:16, kedd | Bulvár

Felmérés: a skótok 40 százaléka örül, hogy az angolok kikaptak a döntőben

A hétfőn ismertetett legfrissebb felmérés szerint a skótok 40 százaléka örül, hogy Anglia labdarúgó-válogatottja vereséget szenvedett a németországi Európa-bajnokság vasárnap esti berlini döntőjében.

2024. Július 16. 08:16, kedd | Helyi

A víz mellett a sót is pótolni kell

Legalább két-három liter folyadékot kell elfogyasztani a nyári melegben.

2024. Július 16. 08:15, kedd | Belföld

Ötven tartalékos kezdi meg az alapkiképzést Szentendrén

Mintegy ötven fiatal kezdi meg hétfőn az egységes alapkiképzést a szentendrei Görgey Artúr laktanyában - mondta el a közmédiának Huszár Ferenc ezredes hétfőn a helyszínen.