Hírek
2012. Július 21. 21:30, szombat |
Helyi
Forrás: MTI
Kommandósok fogtak el egy soproni betörőt
Kommandósok fogtak el szombatra virradóra Sopronban egy fiatalembert, akit betöréssorozatban való részvétellel gyanúsítanak – közölte a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
Kocsis Tünde elmondta, hogy a 28 éves férfit – akinek 11 társát már korábban megtalálták – belvárosi lakásában fogták el a Terrorelhárítási Központ munkatársai.
A gyanúsított - akit mintegy harminc vagyon elleni bűncselekménnyel gyanúsítanak - nem tanúsított ellenállást, azzal fogadta a rendőröket, hogy „már vártam magukat…”.
A férfi ellen korábban elfogatóparancsot adott ki a bíróság, mert nem kezdte meg a lőfegyverrel visszaélés miatt kiszabott büntetése letöltését, ezért a sopronkőhidai fegyházba vitték – tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 06. 08:22, szombat | Helyi
Győri labdarúgó is díjazottak között
A bajnoki címvédő Ferencváros játékosai szerezték meg az év legjobbjainak járó mindhárom díjat a női labdarúgó NB A I-ben: a RangAdó díjátadón az idény legjobbjának járó elismerést Nagy Viktória vette át.
2026. Június 06. 08:04, szombat | Helyi
Bővítik a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskolát
Csaknem 510 millió forint uniós támogatással újul meg a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskola.
2026. Június 06. 07:06, szombat | Helyi
Megújult az Aranypart II., grillház is nyit
Sajtótájékoztatóval egybekötött szezonnyitón mutatták be az Aranypart II. idei fejlesztéseit.
2026. Június 05. 08:26, péntek | Helyi
Mikita Bencével erősítik a szakmai stábot
Eldőlt, hogy Kopornyik Zsolt vezetőedző munkáját Mikita Bence segíti júliustól Győrben, az ETO University Handball Teamnél. A fiatal tréner a NEKA-tól, Balatonboglárról teszi át székhelyét Győrbe.
