Hírek
2013. Augusztus 27. 19:05, kedd |
Helyi
Forrás: MTI
Konyhakéssel szúrta meg szívtájékon falubelijét egy bakonyoszlopi férfi
Szívtájékon szúrta falubelijét egy bakonyoszlopi férfi kedden - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság honlapján.
A közlemény szerint kedd délután Bakonyoszlopon, a Táncsics utcában egy konyhakéssel két alkalommal szívtájékon szúrta, illetve ezt megelőzően kezén is megsebesítette egyik falubeli ismerősét a 40 éves N. Ferenc helyi lakos. A rendőrök az elkövetőt néhány perccel később még az utcában elfogták. A 60 éves sértettet a mentők kórházba vitték.
N. Ferenc ellen életveszélyt okozó testi sértés kísérlete bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indít eljárást a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:16, vasárnap | Helyi
A hideg idő veszélyeire hívják fel az állatartók figyelmet
Az extrém hideg az emberek mellett a szabadban tartott gazdasági állatokra és a házi kedvencekre is veszélyt jelenthet – hívta fel a figyelmet az Orpheus Állatvédő Egyesület, amely ajánlásokat is tett az állattartóknak.
2026. Január 11. 08:09, vasárnap | Helyi
Csak óvatosan az utakon
Elszoktak a közlekedők a havazástól.
2026. Január 11. 07:11, vasárnap | Helyi
Győriek is lehetnek az év sportolói
Győrieket is találunk a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ) által 68. alkalommal kiírt Év sportolója szavazás három esélyese között.
2026. Január 10. 08:21, szombat | Helyi
Ez lesz a Fehér Miklós Emlékgála programja
A Fehér Miklós Emlékgálát 2026. január 11-én, 10 órától rendezik meg a Magvassy Mihály Városi Sportcsarnokban. A belépés egész nap díjtalan.
