Hírek
2023. December 02. 08:16, szombat | Helyi
Korszerűbb lett a hulladékgazdálkodás
Több mint egymilliárd forintból korszerűsítették Győr és környéke hulladékgazdálkodását.
Erre azért volt szükség, mert a húsz éve működő rendszer megérett a finomhangolásra. Az európai uniós támogatás a többi között eszközbeszerzésekre, korszerűsítésekre adott lehetőséget, de a most záruló projektben nagy hangsúlyt kapott a lakosság szemléletformálása is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 01. 08:21, szerda | Helyi
Megkezdődött a fűnyírás Győr közterületein
Gépek dolgoznak többek között a lakótelepeken, a parkokban, ligetekben, a játszótereken, egyes utak mellett, lakóövezetekben és egyéb zöldterületeken.
2026. Április 01. 08:06, szerda | Helyi
Zöld lépések Győrben: Már osztják az esővízgyűjtőket a lakosságnak
Elkezdődött a „Zöld Lépések” projekt keretében beszerzett 600 darab esővízgyűjtő edény kiosztása Győrben. Dr. Balog-Farkas Renáta környezetvédelmi tanácsnok hangsúlyozta:
2026. Április 01. 07:08, szerda | Helyi
Elindult a húsvéti ellenőrzési akció
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) megkezdte húsvéti ellenőrzés-sorozatát: a hivatal kiemelten vizsgálja a zöldséget, gyümölcsöt, húst és tojást árusítókat .
2026. Március 31. 08:22, kedd | Helyi
Tizenöt forduló óta képtelen nyerni az UNI Győr
A Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia 76-73-ra legyőzte vasárnap a női kosárlabda NB I alsóházi rájátszásában az UNI Győrt, amely tizenöt forduló óta nyeretlen.
