Hírek
2013. Április 29. 17:03, hétfő |
Helyi
Forrás: MTI
Közel háromszáz karton cigarettát találtak egy férfinél Győrben
Csaknem háromszáz karton, adójegy nélküli cigarettát találtak a pénzügyőrök egy osztrák férfinél Győrben.
Cséve Szabolcs tájékoztatása szerint a 68 éves osztrák férfi autójában egy ellenőrzés során Fertőd közelében 43 karton, a férfi magyarországi lakhelyén pedig 223 karton cigarettát találtak.
Hozzátette: a pénzügyőrök a 2 millió forint értékű dohányárut és a csempészethez használt autót lefoglalták és orgazdaság bűncselekmény gyanúja miatt feljelentést tettek a NAV pénzügyi nyomozóinál. A hatóság jövedéki eljárást is indított, amelynek során megközelítőleg 2,5 millió forint jövedéki bírságot szabott ki.
(A fotó csak illusztráció)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 08:27, szombat | Helyi
Táncra perdítik az egész várost
Öt napon át ismét Győr lesz a tánc fővárosa.
2026. Május 16. 08:09, szombat | Helyi
Eredetvédett lesz a rajnai rizling Pannonhalmán
Eredetvédetté teszi a rajnai rizlinget a Pannonhalmi Borvidék.
2026. Május 16. 07:07, szombat | Helyi
Több milliárdos forrásból fejleszt az egyetem
Új laborokkal, korszerű digitális eszközökkel és megújult tantervekkel erősítette képzéseit a Széchenyi István Egyetem egy európai uniós támogatásból megvalósuló fejlesztési program révén.
