Hírek
2016. Július 19. 09:15, kedd |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Közlekedésbiztonsági ellenőrzést tartottak a rendőrök Győrben.
A Győri Rendőrőrs beosztottjai 2016. július hónap 3. hétvégéjén akciót szerveztek a közlekedési balesetek megelőzése és az ittas vezetők kiszűrése érdekében.
A járőrök összesen 280 sofőrt ellenőriztek a ,,Finn módszer” segítségével Győr közútjain, kiemelt figyelmet fordítva az intézkedések biztonságosságára az esős időre tekintettel.

Az alapos rendőri előkészítést követően a balesetek visszaszorítását célzó hatékony akció során egy gépjárművezetőnél merült fel ittasság gyanúja, akinél az alkoholszonda pozitív értéket mutatott. A rendőrök a sofőrrel szemben büntetőeljárást, további három vezető ellen – egyéb jogsértések miatt – szabálysértési, egy esetben pedig közigazgatási hatósági eljárást kezdeményeztek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 06. 08:22, szombat | Helyi
Győri labdarúgó is díjazottak között
A bajnoki címvédő Ferencváros játékosai szerezték meg az év legjobbjainak járó mindhárom díjat a női labdarúgó NB A I-ben: a RangAdó díjátadón az idény legjobbjának járó elismerést Nagy Viktória vette át.
2026. Június 06. 08:04, szombat | Helyi
Bővítik a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskolát
Csaknem 510 millió forint uniós támogatással újul meg a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskola.
2026. Június 06. 07:06, szombat | Helyi
Megújult az Aranypart II., grillház is nyit
Sajtótájékoztatóval egybekötött szezonnyitón mutatták be az Aranypart II. idei fejlesztéseit.
2026. Június 05. 08:26, péntek | Helyi
Mikita Bencével erősítik a szakmai stábot
Eldőlt, hogy Kopornyik Zsolt vezetőedző munkáját Mikita Bence segíti júliustól Győrben, az ETO University Handball Teamnél. A fiatal tréner a NEKA-tól, Balatonboglárról teszi át székhelyét Győrbe.
