Hírek
2015. Október 26. 10:06, hétfő |
Helyi
Forrás: Police.hu
Közös ellenőrzések Sopronban
A helyi polgárőrök a rendőrökkel teljesítettek szolgálatot.
A Soproni Rendőrkapitányság beosztottjai és a Soproni Polgárőr Egyesület tagjai 2015. október 24-én 20 órától, október 25-én 4 óráig fokozott közúti ellenőrzéseket tartottak a város területén. A közös szolgálat ellátása a lakóparkok, illetve a szórakozóhelyek környékére is kiterjedt.
A rendőrök, a polgárőrök biztosításában Sopron különböző városrészeiben igazoltattak és kiemelt figyelmet fordítottak a biztonságos közlekedésre. A gépjárművezetőkkel szondát fújattak, ami négy esetben pozitív értéket jelzett. A rendőrök a sofőröket mintavételre előállították.
A járőrök továbbá hat közlekedőt helyszíni bírságoltak, kézben tartott mobiltelefonálás, valamint biztonsági öv használatának elmulasztása miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 08:24, vasárnap | Helyi
Győri fiatalok a válogatottban
A rangos Multi Nations Youth Swim Meet válogatott versenyen öt győri fiatal képviselte Magyarországot, ami önmagában is komoly elismerés. 2 arany, 1 ezüst, 4 bronzérem a mérleg.
2026. Április 05. 08:20, vasárnap | Helyi
A Mi Hazánk is a szavazásra buzdít
Egyre népszerűbb a Mi Hazánk támogatásával tavasszal indult a Bűnvadászok YouTube-csatorna.
2026. Április 05. 08:08, vasárnap | Helyi
Speed maraton: Ön is javasolhat helyszínt
A rendőrség 24 órás sebességellenőrzést tart a lakosság által javasolt helyszíneken.
2026. Április 04. 08:25, szombat | Helyi
Szép eredmények az Orka Kupán
A székesfehérvári Orka Kupával hivatalosan is megkezdődött a szinkronúszók számára az idei versenyszezon.
