Hírek
2019. Szeptember 25. 13:07, szerda | Belföld
Leáll az Erste Bank
Ma estétől holnap hajnalig karbantartás miatt leállás lesz az Ersténél, ez idő alatt egyes szolgáltatások nem lesznek igénybe vehetők - olvasható a bank honlapján.
Arról tájékoztatják ügyfeleiket, hogy a magyarországi Erste Bank Csoport elektronikus rendszerein szeptember 25. 22:00 óra és szeptember 26. 6:00 óra közötti időszakban tervezett és ütemezett rendszer-karbantartási munkálatokat végeznek, amelynek során az Erste Lakossági NetBank, valamint az Erste MobilBank, Erste TeleBank, Weboldal szolgáltatások működése szünetelni fog.
Az ügyfelek kényelme érdekében azt javasolják, hogy pénzügyi tranzakcióikat időzítsék a korlátozás előtti vagy utáni időszakra.
A fenti karbantartás ideje alatt az alábbi szolgáltatásaik lesznek elérhetők:
- SMS szolgáltatások
- Kártya letiltása telefonon keresztül
- Fizetés és vásárlás bankkártyával
- Készpénzfelvétel és egyenleglekérdezés ATM-en keresztül
Végezetül kiemelik, hogy a karbantartás és fejlesztés az ügyfelek kényelmét szolgálja.
Forrás: origo.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 11:00, vasárnap | Belföld
Évi 7 millió forinttal is többet kereshetnek a diplomások az érettségizettek átlagkeresetéhez képest
2026. Április 05. 09:18, vasárnap | Belföld
Erdő Péter: húsvét az egész életünket mássá teszi
Húsvét az egész életünket mássá teszi, segít, hogy boldogok legyünk. A mi feladatunk pedig az, hogy elmondjuk ezt a titkot a világnak - hangsúlyozta Erdő Péter húsvétkor.
2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld
Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban
Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból
2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld
Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is
A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.
