Hírek
2012. Július 20. 10:48, péntek |
Helyi
Forrás: kisalfold.hu
Leégett egy ház Nyúlon
Nádfedelű családi ház égett le Nyúlon, a Szent hegyen csütörtök este-számolt be a kisalfold.hu.
Senki sem sérült meg, mivel nem is tartózkodtak a házban a tulajdonosok. Ebből arra a feltételezésre jutottak első körben a szakemberek, hogy a tüzet villámcsapás okozhatta.
A tűzoltókat nyolc órakor riasztották, a győriek két fecskendővel és egy vízszállító autóval vonultak a helyszínre. Kiérkeztek a veszprémvarsányi és a pannonhalmi önkéntesek is, munkájukat egy helyismerettel rendelkező férfi segítette a dombvidéki utakon. - további infórmáció ITT
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 08:22, péntek | Helyi
Győrkőc: egy híján húsz. Ragyogj!
A Győrkőcfesztivál immár 19. alkalommal várja a családokat, és mára Győr egyik legismertebb, legkedveltebb nyári rendezvényévé vált.
2026. Június 26. 08:08, péntek | Helyi
Három alpolgármestere van már Pintér Bencének
Tóth Péter kabinetfőnök mostantól Pintér Bence polgármester harmadik helyetteseként folytatja munkáját a győri önkormányzatnál.
2026. Június 26. 07:08, péntek | Helyi
Változik a vasúti menetrend a Győrt érintő vonalakon június 27. és július 3. között
Karbantartási munkák miatt módosul egyes vonatok menetrendje a Budapest–Hegyeshalom, a Budapest–Sopron, a Tatabánya–Oroszlány és a Csorna–Szombathely vasútvonalakon 2026. június 27. és július 3. között.
2026. Június 25. 08:23, csütörtök | Helyi
Labdarúgó NB I – Angyalföldön kezd a bajnok ETO
A bajnok ETO az élvonalba visszajutott Vasas otthonában kezdi a labdarúgó OTP Bank Liga 2026-27-es idényét.
