Hírek
2010. Április 07. 07:32, szerda |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Lefeküdve várta a dübörgő halált?
Nem kizárt, hogy öngyilkos lett az a gyalogos, akit egy kamion gázolt halálra Szentes közelében. Szemtanúk szerint a férfi a neki szemből érkező vontató elé feküdt az útra.
A baleset kedden délután történt a 451-es úton, Szentesnél. A forgalommal szemben gyalogló férfit egy Csongrád felé tartó, magyar rendszámú kamion gázolta el. Az 56 éves férfi szörnyethalt, a mentők már nem segíthettek rajta.
A rendőrség megkezdte a baleset körülményeinek vizsgálatát. Ennek során felmerült a gyanúja annak, hogy a budapesti férfi öngyilkos lett: szemtanúk szerint ugyanis az útra feküdt a kamion féktávolságán belül.
(HavariaPress)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 07. 07:52, szerda | Kék hírek
ORFK: a hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a balesetek száma
A hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a közúti közlekedési balesetek száma
2025. December 31. 07:33, szerda | Kék hírek
A NAV nevével visszaélve támadnak adathalász csalók
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nevével visszaélve támadnak az adathalászatra specializálódott csalók, akik adó-visszatérítés lehetőségével kecsegtetik áldozataikat - közölte az adhatóság kedden az MTI-vel.
2025. December 21. 10:03, vasárnap | Kék hírek
Újabb gyanúsított a Szőlő utcai ügyben
Rendész bántalmazott a napokban egy fiatalkorú fogvatartottat a Budapesti Javítóintézetben, ezzel az úgynevezett Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma kilencre emelkedett a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészségen
2025. December 19. 07:31, péntek | Kék hírek
Ügyészség: nyolcra emelkedett a Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma
A Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészség további bűncselekményeket rótt a volt igazgató terhére, és egy újabb őrizetbe vett gyanúsított letartóztatását indítványozta - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön az
