Hírek
2024. Április 21. 08:12, vasárnap | Helyi
Legalább 65 ezer forintos áron adja el csarnokainak négyzetméterét a győri Rába
A közgyűlés döntött egyebek mellett csarnokfelújításról és -eladásról is.
A Rába Járműipari Holding Nyrt. csütörtöki közgyűlése, az igazgatóság javaslatának megfelelően úgy határozott, hogy a járműgyártó vállalat idén sem fizet osztalékot – közölte a győri székhelyű cég.
A Rába Járműipari Holding Nyrt. csütörtöki közgyűlése döntött többek között arról, hogy a tulajdonában álló, 1969-ben épített 67 ezer négyzetméter alapterületű gyártócsarnokot felújítja. A csarnok stratégiai jelentőségű a leányvállalata, a Rába Futómű Kft. működésében. A felújítást három fázisban valósítják meg, először a tetővel kezdenek.
A közgyűlés jóváhagyta azt is, hogy aukción értékesítsék Győr belterületén a Rába tulajdonában álló, két helyrajzi számon nyilvántartott, 9471 négyzetméteres ingatlant. Az ingatlanokat együtt értékesítik, négyzetméterenként minimum nettó 64 700 forintért, összesen nem kevesebb mint 612,8 millió forintért.
Fotó: Rába
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 14. 09:10, péntek | Helyi
Így igényelhet bérletet a Kodály-parkolóházba
A Kodály Zoltán parkolóház bérletes használatára vonatkozóan 2025. március 8-tól új bérletigénylő nyomtatvány érhető el a Győr-Szol Zrt. hivatalos honlapján.
2025. Március 14. 08:10, péntek | Helyi
Határellenőrzés van Vámosszabadin is
A szlovák rendőrség a Kisbajcson kitört száj- és körömfájás járvány miatt ellenőrzi a magyar határátkelőket.
2025. Március 14. 07:07, péntek | Helyi
Győr gazdaságfejlesztéséről egyeztettek
A Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara kezdeményezésére a minap egyeztetést tartottak a megye gazdasági és közéleti szereplői.
2025. Március 13. 09:11, csütörtök | Helyi
Március 15-én is elviszik a szemetet
A hulladékszállítás változatlan lesz a nemzeti ünnep napján, de a hulladékudvarok zárva lesznek.