Városlista
2026. február 24, kedd - Mátyás

Hírek

2018. November 21. 11:43, szerda | Belföld

Lelőttek egy nőt Budapesten

Lelőttek egy nőt Budapesten

Szerda kora reggel meggyilkoltak egy nőt a III. kerületi Virág utcában. A gyilkossággal gyanúsított férfit a helyszín közelében elfogták a rendőrök.

A rendőrségre reggel 5 óra 37 perckor érkezett bejelentés, hogy lövéseket hallottak, és egy nő fekszik a földön.

Az Óbudán meggyilkolt nőt több lövés is eltalálta. Olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen meghalt.

A rendőrség lezárta a területet és elkezdte a helyszínelést.

Forrás: origo.hu

Kép: MTI/Mihádák Zoltán

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld

KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt

2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).

2026. Február 21. 12:00, szombat | Belföld

Választás 2026 - Hivatalosan megkezdődött a kampányidőszak

Hivatalosan megkezdődött szombaton az április 12-ei országgyűlési képviselő-választás kampányidőszaka, életbe léptek a kampányra vonatkozó szabályok.

2026. Február 21. 10:00, szombat | Belföld

Orbán Viktor: a Liszt Ferenc repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb központja lehet

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb kereskedelmi és a turisztikai központja lehet - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a reptér új épületkomplexumának ünnepélyes alapkőletételén.