Hírek
2013. Március 01. 16:33, péntek |
Helyi
Forrás: infoGyőr/GÁ - Győr-Szol
Lezárták a parkolót
A Rába folyó várható áradása miatt a Győr-Szol Zrt. 2013. március 1-e, péntek délután négy órától lezárja Győrben a kezelésében lévő, Petőfi-híd alatti ingyenes parkolót.
Az előrejelzések szerint a folyó már szombaton kiléphet medréből, ezért a szolgáltató kéri az ott parkoló járművek vezetőit, hogy minél előbb hagyják el a területet. A jelenlegi ismeretek szerint az ár tetőzése vasárnapra várható. Az árhullám levonulását és a szükséges takarítási munkálatok elvégzését követően a Győr-Szol Zrt. a parkolót ismét megnyitja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 08:27, szombat | Helyi
Táncra perdítik az egész várost
Öt napon át ismét Győr lesz a tánc fővárosa.
2026. Május 16. 08:09, szombat | Helyi
Eredetvédett lesz a rajnai rizling Pannonhalmán
Eredetvédetté teszi a rajnai rizlinget a Pannonhalmi Borvidék.
2026. Május 16. 07:07, szombat | Helyi
Több milliárdos forrásból fejleszt az egyetem
Új laborokkal, korszerű digitális eszközökkel és megújult tantervekkel erősítette képzéseit a Széchenyi István Egyetem egy európai uniós támogatásból megvalósuló fejlesztési program révén.
