Hírek
2012. Június 11. 17:42, hétfő |
PR
Forrás: Győr Plaza
LILLA NAP a Győr Plazában!
Szeretnéd felújítani a ruhatárad még a kánikula előtt?! Van pár dolog, amit kinéztél, de valahogy sohasem fért bele a költségvetésbe?! Akkor itt a lehetőség!!!
2012. június 22-én pénteken kedvezményes Lilla Nap a Győr Plaza kijelölt üzleteiben! Nincs más tennivalód, mint kivágni a kuponokat a magazinból és már indulhat is a vásárlás!
Hozd magaddal a párodat is, hiszen míg Te az üzleteket járod, Ő egy ital mellett nézheti a Foci EB-t a plaza "Szurkolói Teraszán""
Ugye ezt Te sem hagyod ki?!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 17:38, hétfő | PR
Miért a Kecskeméti Eredeti Prémium Lepény az év slágere?
Az utóbbi években a vendéglátásban és a street food világában egyre nagyobb igény van az egyszerűen elkészíthető, mégis minőségi ételekre.
2026. Február 25. 12:30, szerda | PR
Készítsük fel kertünket a nyárra
Ahogy a nappalok melegednek és hosszabbodnak, egyre több időt tudunk ismét a szabadban tölteni. A kert felkészítése a nyárra nem csak a virágok ültetéséről szól, hanem egy funkcionális és kényelmes környezet megteremtéséről is
2026. Február 23. 12:30, hétfő | PR
Webdesign trendek a digitális üzleti környezetben
A webdesign szoftverek ma már messze nem csak arról szól, hogy egy oldal szép legyen.
2026. Február 20. 09:24, péntek | PR
Top 5 fenntarthatósági trend 2026-ban – új korszak kezdődhet
a felgyorsuló klímaváltozás miatt az alkalmazkodás kerül fókuszba
