Hírek
2016. Augusztus 22. 17:14, hétfő |
Helyi sport
Forrás: Győri Audi ETO, Fata Edina
Löke és Grimsbö az olimpiai álomcsapatban, Nora Mörk gólkirály
A Riói Olimpiai Játékokon Norvégia csapata bronzérmet szerzett, így Heidi Löke, Kari Grimsbö és Nora Mörk személyében érmes olimpikonokat köszönthet a Győri Audi ETO.
Az versenysorozat végeztével az álomcsapatot is kihirdették, amelyben két Audi ETO játékos is szerepel, és a sportág gólkirályát is Győrben ünnepelhetik.
Az olimpia végén az álomcsapatot is kihirdették, melyben két érmes ETO-tag is helyet kapott; kapus poszton Kari Grimsbö, beállóban pedig Heidi Löke. Az Audi ETO újonca, Nora Mörk pedig bronzérme mellett 62 lőtt találatával a gólkirályi címet is elhozta az ötkarikás játékokról.
A holland válogatottban negyedik helyen végzett Yvette Broch és Nycke Groot. Eduarda Amorim a Brazil nemzeti együttessel csoportelsőként továbbjutva a negyeddöntőig jutott.
Gratulálunk olimpikonjainknak, várjuk vissza őket szeretettel!
RIO 2016
NŐI KÉZILABDA
ÁLOMCSAPAT
Kapus: Kari Aalvik Grimsbö (norvég)
Balszélső: Polina Kuznyecova (orosz)
Balátlövő: Allison Pineau (francia)
Irányító: Darja Dmitrijeva (orosz)
Jobbátlövő: Alexandra Lacrabere (francia)
Jobbszélső: Nathalie Hagman (svéd)
Beálló: Heide Löke (norvég)
Legértékesebb játékos (MVP): Anna Vjahirjeva (orosz)
Gólkirály: Nora Mörk (norvég) – 62 gól
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 12:00, szombat | Belföld
A kormány felbontja a Krausz Ferenc alapítványával kötött szerződést
2026. Május 16. 11:00, szombat | Belföld
Kármán András: nincs akadálya a munka gyors elindításának
2026. Május 16. 09:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁV helyzetének áttekintésétől függ a menedzsment jövője
Vitézy Dávid a MÁV helyzetének áttekintéséttől teszi függővé a döntést, hogy szükséges-e strukturális változás az állami vasúttársaság menedzsmentjében.
2026. Május 16. 08:27, szombat | Helyi
Táncra perdítik az egész várost
Öt napon át ismét Győr lesz a tánc fővárosa.
