Hírek
2019. Május 17. 06:14, péntek | Bulvár
Madonna is fellép az Eurovíziós Dalfesztivál döntőjében
Madonna aláírta az Eurovíziós Dalfesztiválon való fellépéséről szóló szerződést, így már szerepelhet a fesztivál szombati fináléjának szünetében.
Madonna fellépését a népszerű műsorban áprilisban jelentették be menedzserei, ám az Eurovíziós Dalfesztivált szervező Európai Műsorszolgáltatók Szövetségének (EBU) egyik vezetője, Jon Ola Sand még a napokban is arról beszélt, hogy az énekesnőnek nincs aláírt szerződése az EBU-val, és amíg ez nem jön létre, addig nem léphet fel a fesztivál színpadán.
Az izraeli média szerint azonban az akadály elhárult, a szerződést aláírták. A Tel-Avivban tartózkodó Madonna különleges biztonsági intézkedések mellett próbál a szombati előadásra. Az énekesnő 135 fős stábbal érkezett és mintegy 30 tonnányi felszerelést hozott magával a fellépésre. Csapatában van 25 professzionális táncos és 40 háttérénekes, akik műsorában szerepelnek, vele érkezett a műsorának rendezője, koreográfusa és több animátor.
Az Eurovíziós Dalfesztivál fináléjának színpadán Madonna műsorához különleges színpadképet építenek fel 70 lépcsővel és egy felvonóval - írták a helyi híradások.
Forrás: origo.hu
Kép: Getty Images/2018 Getty Images/Paul Zimmerman
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 30. 14:00, hétfő | Bulvár
Putyin: Oroszország kész ismét olimpiát rendezni
Oroszország készen áll rá, hogy újra otthont adjon egy olimpiának - közölte Vlagyimir Putyin elnök az Orosz Olimpiai Bizottsághoz a testület megalapításának 115. évfordulójára intézett üdvözlő üzenetében.
2026. Március 29. 08:51, vasárnap | Bulvár
A Veled álmodtam című produkció nyerte A Dal 2026-ot
A Veled álmodtam című produkció lett 2026-ban Magyarország egyetlen dalversenyének győztese Re Va Dame előadásában.
2026. Március 27. 13:00, péntek | Bulvár
Önvezető autók álltak tesztüzembe Budapesten
Önvezető autók álltak tesztüzembe Budapesten, a csütörtökön bemutatott két jármű a próbaüzem során a főváros I. kerületének utcáit járja.
