2024. április 28, vasárnap - Valéria

2011. November 23. 07:36, szerda | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

Magabiztosan verte Federer Nadalt

A címvédő Roger Federer két sima szettben legyőzte a spanyol Rafael Nadalt kedden a férfi teniszezők Londonban zajló, 5,93 millió euró összdíjazású, évzáró Mesterek Kupáján és ezzel – elsőként – bejutott az elődöntőbe.

Eredmény:

B csoport, 2. forduló:

Federer (svájci, 4.)-Nadal (spanyol, 2.) 6:3, 6:0

Tsonga (francia, 6.)-Fish (amerikai, 8.) 7:6 (7-4), 6:1

Az állás: 1. Federer 2 győzelem, 2. Tsonga 1 (3-2-es játszmaarány), 3. Nadal 1 (2-3), 4. Fish 0.

A két kvartett első két helyezettje kerül be a szombati elődöntőbe, a finálét vasárnap rendezik.

2024. Április 28. 09:02, vasárnap | Sport

Diósgyőri döntetlenjével a Kecskemét is biztos bennmaradó

A Diósgyőr gól nélküli döntetlent játszott a vendég Kecskeméttel a labdarúgó OTP Bank Liga 30. fordulójának szombati játéknapján.

2024. Április 28. 08:58, vasárnap | Sport

Női kézilabda BL - Egygólos hátrányban a Ferencváros a negyeddöntőben

A legutóbb ezüstérmes Ferencváros házigazdaként 26-25-re kikapott az elmúlt kiírásban negyedik helyezett dán Esbjergtől a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén, szombaton.

2024. Április 27. 22:39, szombat | Sport

Balatoni szezonkezdet a gyorsasági versenyzőknél

A Balaton Park Circuiton kezdődött el a versenyszezon az MNASZ Autós Gyorsasági szakágának versenyzői számára.

2024. Április 27. 07:58, szombat | Sport

A Balaton Park Circuiton kezdődött el a versenyszezon az MNASZ Gyorsasági szakágának versenyzői számára, akik a már hagyományos szezonnyitó versenyen, a Laptiming Kupán, de a tavaly új helyszínként belépett Bajatonfőkajáron nyomják a g