Hírek
2020. Február 26. 07:15, szerda | Külföld
Koronavírus: Magyarok is tartózkodnak a Tenerifén karanténba helyezett szállodában
A koronavírus miatt karantén alá vont szállodakomplexumban magyarok is vannak Tenerifén – jelentette be a Külgazdasági és Külügyminisztérium tájékoztatásért és Magyarország nemzetközi megjelenítéséért felelős államtitkára kedden
A helyszínen Magyarország tiszteletbeli konzulja nem hivatalos forrásból úgy értesült, hogy magyar állampolgárok is vannak a szállodában – mondta Menczer Tamás, de róluk mást nem mondott.
A tiszteletbeli konzul mellé Madridból utazik egy konzul, és ha indokolt, további munkatársakat küldenek Tenerifére – tette hozzá.
A kanári-szigeteki szállodakomplexumban, amelyben mintegy ezer ember tartózkodik, egy olasz vendégnél diagnosztizálták a koronavírust.
Forrás: hirado.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 28. 10:00, kedd | Külföld
Putyin: Oroszország történelmének egyik döntő szakaszát éli át
2026. Július 28. 07:31, kedd | Külföld
A spanyol belügyminiszter szerint a következő két nap kulcsfontosságú az ország középső részén pusztító erdőtüzek megfékezéséb
2026. Július 25. 12:00, szombat | Külföld
Franciaországban több mint 140 ezer embert telepítettek ki az erdőtüzek miatt, az államfő a hadsereg mozgósítását kérte
A Franciaország délnyugati részén pusztító erdőtüzek miatt az elmúlt két napban mintegy 141 ezer embert kellett kitelepíteni a belügyminiszter szerint.
2026. Július 24. 12:00, péntek | Külföld
A Brent olajfajta ára tovább emelkedett, már 96 dollár fölött jegyzik
Tovább nőtt, június eleje óta legmagasabb szintre emelkedett a kőolaj jegyzése csütörtök reggel az egyre mélyülő közel-keleti konfliktus hatására.
