Hírek
2022. Május 01. 10:03, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Magyarország megpályázta a 2025-ös méhészeti világkiállítás rendezését
Magyarország megpályázta a 2025-ös méhészeti világkiállítás rendezését - közölte az agrárminiszter szombaton közösségi oldalán.
Nagy István bejegyzése szerint a kormány támogatta az Országos Magyar Méhészeti Egyesület javaslatát, hogy Magyarország adjon otthont a rangos nemzetközi eseménynek, a 49. Apimondia kongresszusnak.
A soron következő kongresszust Isztambulban tartják, ahol 126 ország méhészeti vezetője dönt majd arról, melyik ország rendezi a 2025-ös a méhészeti világkiállítást - írta a miniszter.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 11:00, vasárnap | Belföld
Orbán Anita miniszterelnök-helyettes lesz
Miniszterelnök-helyettes lesz az új kormányban Orbán Anita - jelentette be Magyar Péter leendő kormányfő Facebook-oldalán szombaton.
2026. Április 26. 10:00, vasárnap | Belföld
Kapitány István: szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, megteremtjük a piac bizalmát
Szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, és megteremtjük a piac bizalmát - írta a leendő gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebookon.
2026. Április 26. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: az erős, viharos szél felkavarhatja a port
Vasárnap az erős, több helyen viharos szél felkavarhatja a port, ami a látótávolság csökkenéséhez vezethet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. vasárnap reggeli veszélyjelzésében.
2026. Április 26. 08:21, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
Miközben Orbán Viktor menekül a felelősségvállalás elől, a háttérben zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
