Hírek
2010. Március 14. 06:43, vasárnap |
Bulvár
Forrás: InfoGyőr
Majdnem szétkaptak a vásárlók egy frissen nyitott H&M-et
A videó, egy a napokban nyílt Toulouse-i H&M üzlet megnyitóján készült. A vérszemet kapott francia vásárlók már órákkal korábban ott tolongtak a bolt előtt.
Meglehetősen bátor az az üzletvezető, aki ilyenkor ki meri nyitni belülről az ajtót, de amint a videó mutatja, ez történt, és az áruházban azonnal el is szabadult a pokol.
Pedig nem is kecsegtették az olcsó divatra kiéhezett franciákat, elég volt annyi, hogy az üzletben kapni lehetett a Sonia Rykiel nevével fémjelzett február végén piacra dobott teljes kollekciót.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 18. 08:03, vasárnap | Bulvár
Operatív törzs: vasárnap estétől extrém hideg várható
2026. Január 17. 06:00, szombat | Bulvár
A Sziget fesztivált is díjazták a European Festival Awards groningeni gáláján
Ismét nemzetközi elismerést kapott a Sziget fesztivál a társadalmi ügyek melletti kiállásáért. A rendezvényt 2024 után immár másodszor díjazták a Take a Stand kategóriában a European Festival Awards szerdai groningeni gáláján.
2026. Január 16. 07:10, péntek | Bulvár
Orbán Viktor átadta az egymilliomodik Gondosórát
Orbán Viktor átadta az egymilliomodik Gondosórát csütörtökön - derül ki a kormányfő Facebook-bejegyzéséből.
