Hírek
2013. November 12. 09:52, kedd |
Bulvár
Forrás: infogyor.hu/WK
Majkáéknál járt Mickey és Minnie egér
Tündéri fotók Majkáék kisfiáról.
Hornyák Hajnalka ,,Dundika” és Majka kisfia már két éves. A sztárpáros rendesen kitett magáért, hogy fiúknak Mariánnak felejthetetlen születésnapi bulija legyen.
Dundika több fotót is posztolt az eseményről rajongói oldalára. Ebből kiderült, hogy még Mickey és Minnie egérnek beöltözött,,fellépők” is voltak a bulin, és természetesen a tortát is a mesefigurákról mintázták.

FOTÓ - FACEBOOK
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 30. 14:00, hétfő | Bulvár
Putyin: Oroszország kész ismét olimpiát rendezni
Oroszország készen áll rá, hogy újra otthont adjon egy olimpiának - közölte Vlagyimir Putyin elnök az Orosz Olimpiai Bizottsághoz a testület megalapításának 115. évfordulójára intézett üdvözlő üzenetében.
2026. Március 29. 08:51, vasárnap | Bulvár
A Veled álmodtam című produkció nyerte A Dal 2026-ot
A Veled álmodtam című produkció lett 2026-ban Magyarország egyetlen dalversenyének győztese Re Va Dame előadásában.
2026. Március 27. 13:00, péntek | Bulvár
Önvezető autók álltak tesztüzembe Budapesten
Önvezető autók álltak tesztüzembe Budapesten, a csütörtökön bemutatott két jármű a próbaüzem során a főváros I. kerületének utcáit járja.
