Városlista
2025. március 15, szombat - Kristóf

Hírek

2013. November 20. 10:10, szerda | Helyi
Forrás: infoGyőr

Manchesterben ment sörözni, Párizsban ébredt!

Még, hogy nem létezik teleportálás. Egy férfi Manchesterben indult el sörözni munka után, majd másnap Párizsban a Charles De Gaulle reptér mosdójában ébredt.

A DailyStar számolt be az esetről, miszerintLuke Harding Manchesterben sörözött munka után, majd egy éjszakai clubba indult taxival és végül Franciaországban kötött ki.

A férfi hajnalban hívott taxit, miután végig itta az éjszakát, és elég rendesen berúgott. A taxiban a fiatalember jobb ötletnek tartotta végignézni a last minute repülőjegyek kínálatát és egy foglalni egyet egy párizsi járatra ( 100 Fontért ) mint hazamenni. Végül a Csatorna túloldalán ébredt a francia főváros repterének a mosdójában ébredt 500 mérföldre otthonától.

Luke Harding a repülőútra nem emlékszik, a visszaútja viszont már kellemetlenebb volt, egyrészt mert 170 Fontjába került, másrészt, mert elképesztő másnapossággal küzdött.
A fiatalember, többek között ilyen üzeneteket posztolt:

"Itt minden kib*szott drága, anyám hülyének néz!"

"Harmadszor sétálok el az Eiffel Torony mellett, lövésem sincs merre vagyok!"

Címkék: másnapos, részeg, vicces

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 15. 09:10, szombat | Helyi

A győri állatkert szakértői is segítik az agrárképzést

A Széchenyi István Egyetem bevonja turisztikai, mezőgazdasági és állattudományi képzéseibe a győri állatkert szakértőit

2025. Március 15. 08:14, szombat | Helyi

Ezzel a kalkulátorral előre kiszámolható a gépjárműadó összege

Megkezdte a gépjárműadóval kapcsolatos határozatok kiküldését a Nemzeti Adó- és Vámhivatal.

2025. Március 15. 07:08, szombat | Helyi

A GYSEV 13 vonalat vesz át a MÁV-csoporttól

Az Építési és Közlekedési Minisztérium (ÉKM) döntése értelmében 2025. július 1-jétől 752 kilométer vasúti pálya a MÁV-csoporttól átkerül üzemeltetésre a GYSEV-hez.

2025. Március 14. 09:10, péntek | Helyi

Így igényelhet bérletet a Kodály-parkolóházba

A Kodály Zoltán parkolóház bérletes használatára vonatkozóan 2025. március 8-tól új bérletigénylő nyomtatvány érhető el a Győr-Szol Zrt. hivatalos honlapján.