Hírek
2012. Március 20. 13:30, kedd |
Helyi
Forrás: Revita TV
Már kátyúznak a városban
Múlt héten kezdődött és egészen májusig tart a tavaszi útburkolat karbantartás Győrben.
Ebben az időszakban mintegy 40 millió forintot költ Győr Útkezelő Szervezete a kátyúzásra, de előzetes felmérések szerint ez még mindig kevesebb a tavalyi adatokhoz képest. Ezúttal 7000 négyzetméternyi hibás felületet kell befoltozni.
Szlalomoznak az autók itt a Kossuth híd lábánál, Révfaluban. A Győri Útkezelő Szervezet munkatársai már a múlt héten megkezdték a tavaszi útburkolat karbantartást, ezért a sok bólya a városban. Idén 300 milliót különített el a szolgáltató kátyúzásra, ebből csak a tavaszi időszakban körülbelül 40 milliót költenek el. És ez még mindig kevesebb a tavalyi adatokhoz képest, köszönhetően a kedvező időjárásnak.
Első ütemben kimondottan a balesetveszélyes főbb útvonalakat, csomópontokat korrigálják a szakemberek, ezután következhet a kisebb utcák kátyúinak befoltozása. A tavaszi munkák várhatóan májusig tartanak a városban, addig is vezessünk fokozott figyelemmel, kerülve a bólyákat, útakadályokat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 15. 08:26, vasárnap | Helyi
10 millió négyhengeres benzinmotor jubileuma Győrben
Az Audi Hungaria újabb jelentős mérföldkőhöz érkezett: a győri gyárban legyártották a 10 milliomodik négyhengeres EA888 R4 Otto 2.0L TFSi motort.
2026. Március 15. 08:08, vasárnap | Helyi
Tehetséggondozásért miniszteri köszönet – 39 pedagógus részesült Köbüki ösztöndíjban
2026. Március 15. 07:06, vasárnap | Helyi
Befektetői életműdíj a Danának
A Dana Hungary Kft. a 2025-ös „Év Befektetője” gála keretében átvehette a Befektetői életműdíjat.
2026. Március 14. 08:22, szombat | Helyi
Mi kell ahhoz, hogy válogatott legyen egy sportoló?
Rangos, Q1-es besorolású nemzetközi sporttudományi folyóiratban (Sports) jelent meg Ruppert Bálint, a Győri ETO KC Akadémia erőnléti edzője által vezetett kutatás.
