Hírek
2016. November 04. 13:09, péntek |
Helyi
Forrás: Molnár Vid Bertalan Művelődési Központ
Már lehet jelentkezni a műveltségi vetélkedőre
Ismét elindul az "Arrabona évszázadai" műveltségi vetélkedő.
Idén 4. alkalommal rendezi meg a Molnár Vid Bertalan Közösségi Ház az "Arrabona évszázadai" műveltségi vetélkedőt. A szervezők olyan 6. és 7. osztályos diákok jelentkezését várják, akik egy rendkívül izgalmas és tanulságos versenyen, csapatban kívánják összemérni tudásukat. Az 5 fordulós vetélkedő célja, hogy a gyerekek megismerjék a várost, Győr múltját, jelenét. Mindezt szórakoztató, játékos formában. A szervező szerint évente több, mint 150 diák vesz részt a versenyen. A legjobb csapatok a döntőben mérhetik össze tudásukat, a nyertes csapatot pedig szép ajándékokkal jutalmazzák. A versenyre december 9-ig lehet jelentkezni.
További információ: http://www.mvbmk.hu/esemenyek/209/arrabona_evszazadai_2017/
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 27. 08:23, szombat | Helyi
Idén is megrendezik a Győri Reneszánsz és Barokk Hetet
Koncerteken és mesterkurzusokon vehetnek részt a régizene kedvelői és művelői
2026. Június 27. 08:09, szombat | Helyi
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét.
2026. Június 27. 07:11, szombat | Helyi
Nincs több gipszkarton-leadás a hulladékudvarokban
A MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. által végzett szakmai ellenőrzések és a vonatkozó hulladékgazdálkodási előírások felülvizsgálata során megállapításra került,
2026. Június 26. 08:22, péntek | Helyi
Győrkőc: egy híján húsz. Ragyogj!
A Győrkőcfesztivál immár 19. alkalommal várja a családokat, és mára Győr egyik legismertebb, legkedveltebb nyári rendezvényévé vált.
