Hírek
2011. Augusztus 19. 14:53, péntek |
Bulvár
Forrás: Story Online
Mariann fogyni akar
Még hivatalos bejelentés nem történt, de több forrásból is azt hallani, Peller Mariann vezeti majd a TV2 őszi valóságshow-ját, az ÖsszeEsküvőket.
Mariann többször is beszélt arról, hogy kamaszkora óta küzd súlyával, ám ahogyan legutóbb A Nagy Duettben láthattuk, igazán nem lehet oka panaszra. A szőke híresség az évek alatt egyre szebb és nőiesebb lett, amit a megfelelő táplálkozásnak és sportnak köszönhet.
Ennek ellenére a műsorvezető úgy tervezi, lead még néhány kilót, hiszen pontosan tudja, a televízión keresztül mindenki jóval testesebbnek látszik, mint a valóságban, és pedig maximalistaként a legjobb formáját szeretné hozni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 11. 06:48, csütörtök | Bulvár
Elhunyt Balázs Péter színművész
Életének nyolcvanharmadik évében elhunyt Balázs Péter Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművész, a szolnoki Szigligeti Színház korábbi igazgatója - közölte a teátrum a közösségi oldalán szerdán.

