Városlista
2025. március 26, szerda - Emánuel

Hírek

2022. Július 18. 13:04, hétfő | Kék hírek
Forrás: mti/illusztráció: pixabay

Marihuánával és ecstasyval kereskedett, vádat emeltek ellene

Marihuánával és ecstasyval kereskedett, vádat emeltek ellene

Vádat emeltek egy 36 éves pilisborosjenői férfi ellen, aki 2019 második fele és 2020 februárja között marihuánával és ecstasy tablettákkal kereskedett Budapest III. kerületében - közölte a Fővárosi Főügyészség hétfőn.

A vádlott legalább 18 emberből álló vevőkörrel rendelkezett. Ügyfelei tudták, hogy a férfi minden hétfő és csütörtök este 6 és 7 óra között két, III. kerületi helyszínen drogot árusít. A díler a vevőivel minden esetben előzetesen, telefonon egyeztetett. A vád szerint jellemzően pár grammos kiszerelésekben, grammonként 2000 forintért értékesítette a kábítószert - tudatta a főügyészség.

A vádlott elfogása előtt több vevőjével is utcai találkozót beszélt meg, majd 13 csomag marihuánával meg is jelent. A helyszínen a férfi és négy vevője ellen intézkedtek a rendőrök.

Az elfogás napján a nyomozók a vádlott III. kerületi bérelt garázsában, illetve gépkocsijában több mint 1,5 kilogramm marihuánát találtak, a férfi pilisborosjenői lakcímén pedig ecstasy tablettákat és 3 millió forintot foglaltak le - olvasható a közleményben. A vásárlókkal szemben külön büntetőeljárás folyik - jelezte az ügyészség.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 23. 09:27, vasárnap | Kék hírek

Felrobbant kézigránát okozta a balesetet a honvédség újdörögdi gyakorlóterén

Éles kézigránáttal végrehajtott dobógyakorlat során felrobbant a gránát a feladatot végrehajtó kormánytisztviselő kezében pénteken a Magyar Honvédség újdörögdi gyakorlóterén

2025. Március 22. 09:27, szombat | Kék hírek

Állon rúgta a beteghordót

A Siófoki Járási Ügyészség közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette és könnyű testi sértés vétsége miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a sürgősségi osztályon őrjöngött.

2025. Március 19. 07:40, szerda | Kék hírek

Menekült a rendőrök elől, letörte a sorompót

A Győri Járási Ügyészség vádat emelt egy férfival szemben, aki vezetői engedély nélkül, korábbi járművezetéstől eltiltása alatt vezette járművét, majd elmenekült a rendőrök elől, és ennek során két sorompót letört.