Városlista
2026. február 24, kedd - Mátyás

Hírek

2019. December 23. 17:44, hétfő | Belföld

Másodfokú árvízvédelmi készültség van érvényben az Ipolyon

Másodfokú árvízvédelmi készültség van érvényben az Ipolyon

Másodfokú árvízvédelmi készültséget rendeltek el az Ipolyon - közölte Szeles Péter, a Nógrád Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság hivatalvezetője hétfőn.

Szeles Péter hozzátette, hogy az elmúlt napok csapadékos időjárása és az Ipoly vízgyűjtő területére lehullott nagy mennyiségű csapadék miatt kellett kiadni a készültséget Ipolytarnócnál.

Egyelőre a Help Mentőszolgálat munkatársai érkeztek a helyszínre, akik figyelik a folyó vízszintjének alakulását.

Forrás: origo.hu

Fotó: Illusztráció - Marton Szilvia - Origo

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld

KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt

2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).

2026. Február 21. 12:00, szombat | Belföld

Választás 2026 - Hivatalosan megkezdődött a kampányidőszak

Hivatalosan megkezdődött szombaton az április 12-ei országgyűlési képviselő-választás kampányidőszaka, életbe léptek a kampányra vonatkozó szabályok.

2026. Február 21. 10:00, szombat | Belföld

Orbán Viktor: a Liszt Ferenc repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb központja lehet

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb kereskedelmi és a turisztikai központja lehet - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a reptér új épületkomplexumának ünnepélyes alapkőletételén.