Hírek
2011. Augusztus 14. 07:35, vasárnap |
Helyi
Forrás: Nyugathír
Meddig viszi az ETO-t a lendület? Csertőiék itthon győztek a Vasas ellen is
Kétszer is hátrányban volt, mégis győzött szombaton a Vasas ellen a Győri ETO FC a labdarúgó OTP Bank Ligában, így az ötödik forduló után is százszázalékos.
Eredmény, NB I, 5. forduló:
Győri ETO FC - Vasas-Híd 3-2 (1-2)
Győr, 3000 néző
v.: Fábián
Győr: Stevanovic - Babic, Djordjevic, Fehér, Völgyi - Pilibaitis - Trajkovic (Kiss M., 90.), Ji-Paraná - Koltai, Aleksidze (Tokody, 86.), Dinjar (Ahjupera, 64.)
Vasas: Ilizi - Mileusnic, Gáspár, Sütő, Katona (Arsic, 27.) - Kulcsár D., Kovács G., Bárányos (Beliczky, 78.), Jokic - Dajic (Farkas B., 56.), Simic
gól: Koltai (24.), Ji-Paraná (59.), Ahjupera (66.), illetve Kulcsár D. (22.), Dajic (26.)
sárga lap: Arsic (58.), Beliczky (89.)
Az első húsz perc meglepő Vasas-fölényét Kulcsár váltotta gólra, aki egy gyorsan elvégzett szabadrúgást követően bombagólt ragasztott a jobb felső sarokba (0-1).
Gyorsan jött a válasz Koltai révén, de szinte középkezdés után Dajic használt ki egy újabb védelmi megingást - ismét előnybe került a Vasas (1-2).
A második játékrészben a jól futballozó Győr hét perc alatt megfordította az eredményt, az 59. percben Ji-Paraná úgy lőtte el a 24 méteres szabadrúgást a felugró sorfal felett, hogy Ilizi kapus mozdulni sem tudott (2-2).
A 66. percben a két perccel korábban csereként pályára lépő Ahjupera cselezte magát ziccerig, és kilőtte a bal alsó sarkot (3-2).
A Győr ötödik mérkőzését is megnyerve továbbra is százszázalékos, míg a Vasas - amelynél napok óta edzőváltásról suttognak - továbbra is nyeretlen az idei szezonban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 08:26, vasárnap | Helyi
A fenntarthatóságról a Föld napján Győrben
Szivárgásverseny, kockajáték, interaktív tudáspróba, ételkóstoló.
2026. Április 26. 08:12, vasárnap | Helyi
Gyakorlati jogászképzés: együttműködési megállapodást kötött a Széchenyi István Egyetem és a Győri Törvényszék
2026. Április 26. 07:08, vasárnap | Helyi
A madarak nyomában: ismeretterjesztő program és vízitúra Kisbodakon
Tanulással és kalandos vízitúrával folytatódott Kisbodakon a „Szigetköz Ismeretterjesztő Sorozat 2026”, ahol ezúttal a térség gazdag madárvilága került a középpontba.
2026. Április 25. 08:25, szombat | Helyi
Laczkovits-Takács az új frakcióvezető
A győri Fidesz-KDNP frakcióját mától Laczkovits-Takács Tímea vezeti.
