Hírek
2012. Március 24. 07:01, szombat |
Helyi sport
Forrás: eto.hu
Még egy nap és jön a Picifoci - VIDEO
Március 25-én az Győri ETO FC - Paks bajnoki mérkőzés előtt óvodásokat vár az ETO a délelőtti órákban.
A stadion pályáin reggel 9 órakor kezdődnek az ovifoci foglalkozások, ahol a résztvevők ETO ajándékot kapnak, és akár ETO játékosok is lehetnek. Kérjük a szülőket, hogy gyermekük születési anyakönyvi kivonatát vagy annak másolatát is hozzák magukkal, és persze az időjárásnak megfelelő felszerelést. Azok, akik részt vesznek az első foglalkozáson egy családi jegyet is kapnak az esti mérkőzésre. A részvételi szándékot akár már most is lehet jelezni a picifoci@eto.hu címen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi
A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.
2026. Február 03. 08:06, kedd | Helyi
Tovább zöldülhet a Szigetköz
Több mint 3 milliárd forint támogatás érkezik a Szigetközbe.
2026. Február 03. 07:22, kedd | Külföld
Donald Trump: India beleegyezett, hogy leállítja az orosz kőolaj vásárlását
Donald Trump amerikai elnök szerint India miniszterelnöke hétfői telefonbeszélgetésük során beleegyezett az orosz kőolaj vásárlásának leállításába, és helyette több energiahordozót szerez be az Egyesült Államokból.

