Hírek
2019. November 27. 15:00, szerda | Külföld
Meghalt a sztárszakács
59 évesen meghalt Gary Rhodes brit sztárszakács, akit számos műsorban láthattunk a képernyőn.
Gary Rhodes 59 éves korában halt meg Dubajban, ahol két éttermet is vezetett. A halála okát egyelőre nem hozták nyilvánosságra, a család által kiadott közleményben annyi olvasható, hogy a felesége végig mellette volt.
A sztárszakács a kilencvenes években nyitotta meg az első éttermét, 1997-ben pedig már el is indult vele a Gary Rhodes című sorozat.
Gordon Ramsay-vel többször is dolgozott együtt, közreműködött a Masterchef és A pokol konyhája amerikai változatában, de más jellegű műsorokban is szívesen szerepeltették, versenyzett például a Strictly Come Dancing című táncos vetélkedőben is.
2006-ban brit birodalmi érdemrendet kapott, az Instagramon többek között Ramsay és Jamie Oliver is búcsúzott tőle.
Forrás: origo.hu
Kép: AFP/Leon Neal
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 15. 12:00, szerda | Külföld
Donald Trump a katonai csapások további sorát ígérte Irán ellen, ameddig nem indulnak újra a tárgyalások
Donald Trump amerikai elnök a katonai csapások további sorát ígérte Irán ellen egészen addig, ameddig a teheráni vezetés nem ül ismét tárgyalóasztalhoz az Egyesült Államokkal.
2026. Július 09. 12:00, csütörtök | Külföld
Iráni konfliktus - Az amerikai légierő újabb Irán elleni csapásokat hajtott végre
Az amerikai légierő újabb Irán elleni csapásokat hajtott végre szerdán - közölte a Központi Parancsokság (CENTCOM).
2026. Július 08. 17:00, szerda | Külföld
Donald Trump: Törökország visszakerülhet az amerikai F-35-ös programba
2026. Július 08. 15:00, szerda | Külföld
Uniós biztos: az európai autóipar életveszélyben van
Az európai autóipar életveszélyben van, már nemcsak az autógyártók és a beszállítók, hanem a teljes ellátási lánc óriási nyomás alatt áll, és több millió munkahely jövője forog kockán
