Hírek
2020. Január 23. 12:15, csütörtök | Belföld
Megkéseltek két rendőrt Pest megyében
Megkéseltek két rendőrt Pest megyei Erdőkertesen csütörtök délelőtt. A Központi Nyomozó Főügyészség megerősítette, hogy hivatalos személy ellen történt erőszak, és már nyomoznak az ügyben.
a két rendőrt Erdőkertesen, a Katona József utcában késelték meg. Más hírforrások szerint az eset Veresegyházán történt.
Dr. Pásztor László, Erdőkertes polgármestere közösségi oldalán azt írja; a házi őrizetben lévő V. Lászlót a rendőrök a váci kórházból szállították lakására, ám hazaérkezés előtt a férfi kést rántott elő, és a két rendőrt nyakon, kézen és arcon szúrta vele.
A férfit a Gödöllői Rendőrkapitányságra vitték kihallgatásra - közölte Dr. Pásztor László egy Facebook-bejegyzésben.
A Központi Nyomozó Főügyészség szóvivője az Origónak megerősítette: hivatalos személy elleni erőszak miatt indítottak nyomozást. Azt azonban nem közölték, hogy pontosan hány áldozatról van szó, ahogy azt sem, hogy hol történt az eset, és a sérültek állapotáról sincs további információ.
Forrás: origo.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 15:00, péntek | Belföld
Havasi Bertalan: nincs tervben, hogy Orbán Viktor találkozzon az amerikai elnökkel
Annak kapán közölte Havasi Bertalan ezt, hogy Németh Zsolt, a Fidesz frakcióvezető-helyettese ezzel ellentétesen nyilatkozott.
2026. Július 17. 15:00, péntek | Belföld
Nagy Ervin feljelentést tesz a KMTG által kifizetett jogdíjak ügyében
2026. Július 17. 14:00, péntek | Belföld
Tanács Zoltán: feljelentést tettünk a Kréta-rendszer ügyében
Az oktatásban és a közigazgatásban használt szoftverek ügyében tett feljelentésről számolt be a tudományos és technológiai miniszter csütörtökön Budapesten, a kormányszóvivői tájékoztatón.
2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld
MTVA: új műsorstruktúrával várja a nézőket szombattól az M1 csatorna
Új műsorstruktúrával várja nézőit szombattól az M1 csatorna - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.
