Hírek
2025. Május 22. 08:13, csütörtök | Helyi
Megkezdődött a győri ETO Parknál az új McDonalds építése
A negyedik győri Meki építése 35 évvel az első vidéki McDonald’s megnyitása után kezdődött el.
Újabb fontos állomásához érkezett a McDonald’s hazai terjeszkedése: megkezdődtek az építési munkálatok Győr negyedik éttermének helyszínén, az ETO Park területén. A beruházás különleges jelentőségű a vállalat életében, hiszen pontosan 35 évvel ezelőtt, 1990-ben Győrben nyílt meg az első Budapesten kívüli McDonald’s étterem az országban. A most induló fejlesztés így nemcsak üzleti, hanem szimbolikus mérföldkő is a rendszer növekedésében.
Az új Meki a tervek szerint 2025 második felében nyithatja meg kapuit. A vendégeket kényelmes belső tér és terasz, valamint McDrive is várja majd. Az étterem kialakításánál kiemelt figyelmet kap az innováció, a digitális megoldások, valamint a fenntarthatóság is. Az új egység közel 70 munkahelyet teremt a helyiek számára, ezzel is hozzájárulva a város gazdasági fejlődéséhez.
„Győr különleges helyet foglal el a magyarországi McDonald’s történetében, hiszen itt nyitottuk meg az első vidéki éttermünket. Most, 35 évvel később immár a város negyedik Meki®-jének építését indítottuk el. Hatalmas büszkeség számunkra, hogy újra bővülhetünk a városban, és hogy a helyieknek még könnyebben elérhetővé válik a Mekizés élménye.” – mondta el Égi Zsolt, a hazai McDonald’s éttermeket üzemeltető Progress Étteremhálózat Kft. ügyvezetője.
Az építkezés során több mint száz szakember összehangolt munkájára lesz szükség, az új étterem pedig korszerű kiszolgálással és kényelmes vendégélménnyel várja majd a vendégeket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 16. 08:21, csütörtök | Helyi
Változik a Dunakapu téri piac helyszíne
Július 18-án, szombaton rendezvény miatt a Dunakapu téri piac ideiglenesen a Tarcsay Vilmos utca 1–3. szám alatti parkolóban (a piac korábbi helyszínén) várja a vásárlókat.
2026. Július 16. 08:07, csütörtök | Helyi
FRÖCCS, JÓTÉKONYSÁG, ZENE, KÖZÖSSÉG
2026. Július 16. 07:08, csütörtök | Helyi
Palacktartót fejlesztettek a széchenyisek, már tárgyalnak a győri önkormányzattal
Olyan köztéri palacktartót fejlesztett két idén végzett győri hallgató, amely már több magyarországi településen megjelent.
2026. Július 15. 08:26, szerda | Helyi
Jet-ski Eb – kiváló kezdés a győri forduló előtt
Jászai Csongor a Ski GP4 kategóriában maximális pontszámmal megnyerte a jet-ski Európa-bajnokság idénynyitó fordulóját a portugáliai Mirában.
