Hírek
2016. Július 11. 17:32, hétfő |
Helyi sport
Forrás: Győri Audi ETO KC honlapja
Megnyitotta kapuit az ETO Tábor
A Győri Audi ETO KC utánpótlás rendszerének tehetségkutató tábora negyedik alkalommal került megrendezésre. A többségében 2002-2003-as születésű lányok hetvenen kezdték el a napi két edzést az Audi Aréna Győrben.
A 4. Győri Audi ETO Nyílt Kézilabda Tábor július 11-15. között kerül megrendezésre. „Kettős céllal került meghirdetésre a tábor – mondta el a tábor főszervezője, az Audi ETO szakmai igazgatója, Róth Kálmán. – Egyrészt a tábor bepillantást enged az ország legnagyobb utánpótlás bázisával rendelkező Győri Audi ETO KC tehetséggondozó rendszerébe, a gyerekek belekóstolhatnak az itt folyó szakmai munkába, részt vehetnek egy egyhetes kurzusban. Emellett nem titkolt szándéka a Klubnak a tehetségkutatás sem. A kiemelkedően jó adottságokkal rendelkező, ügyes kézilabda-palánták lehetőséget kaphatnak az ETO Akadémiai rendszerébe történő bekapcsolódásra.”
Az ingyenes Kézilabda Tábor a 2002-2003 születésű lányok részére került meghirdetésre. Az idén is nagy érdeklődésnek örvendett a felhívás. Az ország minden szegletéből, sőt határainkon túlról is érkezett csaknem kétszáz jelentkezőből szakmai stáb döntött arról, kik utazhatnak Győrbe és vehetnek részt a táborban. A 70 résztvevőt az edzők 3 csoportba osztották, így az ideális létszám kialakításával megkezdődhetett a szakmai munka. A lányok mindennap egy. ill. két edzésen vesznek részt, ahol „az a lényeg, hogy önmagatokat adjátok.” – hívta fel a figyelmet a szakmai igazgató. A kézilabdán kívül számos fakultatív programmal színesítik a szervezők ezt a hetet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 27. 08:23, szombat | Helyi
Idén is megrendezik a Győri Reneszánsz és Barokk Hetet
Koncerteken és mesterkurzusokon vehetnek részt a régizene kedvelői és művelői
2026. Június 27. 08:09, szombat | Helyi
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét.
2026. Június 27. 07:11, szombat | Helyi
Nincs több gipszkarton-leadás a hulladékudvarokban
A MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. által végzett szakmai ellenőrzések és a vonatkozó hulladékgazdálkodási előírások felülvizsgálata során megállapításra került,
2026. Június 27. 06:40, szombat | Sport
Vb-2026 - A franciák simán nyerték a norvégok elleni csoportrangadót
A legutóbb ezüstérmes francia válogatott 4-1-re legyőzte a tartalékosan felálló norvég csapatot pénteken a labdarúgó-világbajnokság I csoportjának bostoni mérkőzésén, így elsőként jutott tovább,
