Hírek
2016. Április 18. 09:13, hétfő |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Megszűnt a forgalomkorlátozás az 1-es számú főúton
Befejeződött a helyszínelés és a műszaki mentés a halálos baleset helyszínén Győrben.
Befejeződött a helyszínelés és a műszaki mentés Győrben, az 1-es számú főút Csipkegyári út és Nép utca közötti szakaszán, ahol korábban halálos kimenetelű közúti közlekedési baleset történt.
A rendelkezésre álló adatok alapján az Iveco típusú teherautó az 1-es számú főúton Abda felől Győr irányába haladt, amikor frontálisan ütközött a vele szemből érkező Opel típusú gépkocsival. A balesetben a személyautó sofőrje olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette. A teherautót vezető nő nem sérült meg az ütközésben.
A helyszínelés adatai alapján a Győri Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztály a baleseti vizsgálat során a későbbiekben fogja megállapítani, hogy melyik jármű vezetője nem tett eleget jobbra tartási kötelezettségének.



Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 08:29, péntek | Helyi
Új autó segíti a győri Család- és Gyermekjóléti Központ munkáját
Új autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ.
2026. Július 17. 08:06, péntek | Helyi
Kommentár nélkül: Egy nyári délelőtt Győr belvárosában
Operatőr kollégánk, Tóth Bálint, kedden délelőtt felkapta kameráját, és tett egy kört Győr belvárosában. Máris mutatjuk, mit látott.
2026. Július 17. 07:10, péntek | Helyi
Agresszív drogosok balhézása miatt erősíti biztonságát az egyetem
Erősíti a biztonságot az egyetem, mert a győri campus előtt agresszív társaság kezdett megjelenni, feltehetően drog hatása alatt okoznak botrányt és riadalmat.
2026. Július 16. 08:21, csütörtök | Helyi
Változik a Dunakapu téri piac helyszíne
Július 18-án, szombaton rendezvény miatt a Dunakapu téri piac ideiglenesen a Tarcsay Vilmos utca 1–3. szám alatti parkolóban (a piac korábbi helyszínén) várja a vásárlókat.
