Hírek
2017. Augusztus 27. 06:20, vasárnap |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Megszűnt a torlódás az M1-es autópályán
A személygépjármű-forgalom ismét zavartalanul haladhat az M1-es autópályán, Hegyeshalom térségében.
A megnövekedett forgalom miatt kialakult torlódás - 2017. augusztus 27-én 3 órára - megszűnt az M1-es autópályán, a hegyeshalmi határátlépési pont közelében. A személygépjármű-forgalom ismét zavartalanul haladhat az autópálya érintett szakaszán.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság továbbra is azt kéri, hogy a gépjárművezetők fokozott odafigyeléssel közlekedjenek az autópályán, továbbá, hogy indulás előtt a rendőrség honlapjának határinfo oldalán tájékozódjanak a választott határátlépési pontoknál szükséges várakozási időkről!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi
A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.
2026. Február 03. 08:06, kedd | Helyi
Tovább zöldülhet a Szigetköz
Több mint 3 milliárd forint támogatás érkezik a Szigetközbe.
2026. Február 03. 07:06, kedd | Helyi
Csendben elaludt Magyarország legidősebb embere Győrújbaráton
Elhunyt Magyarország legidősebb embere, Juhász Árpádné. Teri néni 1914. május 14-én született, 2022 decembere óta volt ő az ország leigidősebbje és a győrújbaráti idősotthonban hunyt el.
2026. Február 02. 08:29, hétfő | Helyi
Európai ifjúsági kézilabdaliga – Győr is indul az első női idényben
A Győr, a Ferencváros és a Debrecen is indul az európai ifjúsági kézilabdaliga első női kiírásában.
