Városlista
2026. április 26, vasárnap - Ervin

Hírek

2013. Február 17. 10:12, vasárnap | Belföld
Forrás: MTI

Megszűnt az útzár az M5-ös autópályán

Megszűnt az útzár az M5-ös autópályán

Megszűnt a pályazár az M5-ös autópályán a csengelei pihenőhelynél, ahol vasárnap hajnalban két jármű ütközött - közölte a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-vel.

Szenti Szabolcs elmondta, hogy a forgalom már folyamatosan halad. A baleset az M5-ös autópálya Szeged irányába tartó oldalán, a csengelei pihenőhelynél történt. Egy személygépkocsi és egy utánfutós kisteherautó ütközött össze az autópálya 129-es kilométerénél. A balesetben ketten könnyebben megsérültek.

A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a teljes pályatestet lezárták, a forgalom a csengelei pihenőhelyen keresztül haladhatott Szeged irányába.

Címkék: autó, Autópálya, motor, pálya

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 26. 11:00, vasárnap | Belföld

Orbán Anita miniszterelnök-helyettes lesz

Miniszterelnök-helyettes lesz az új kormányban Orbán Anita - jelentette be Magyar Péter leendő kormányfő Facebook-oldalán szombaton.

2026. Április 26. 10:00, vasárnap | Belföld

Kapitány István: szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, megteremtjük a piac bizalmát

Szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, és megteremtjük a piac bizalmát - írta a leendő gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebookon.

2026. Április 26. 08:23, vasárnap | Belföld

Meteorológia: az erős, viharos szél felkavarhatja a port

Vasárnap az erős, több helyen viharos szél felkavarhatja a port, ami a látótávolság csökkenéséhez vezethet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. vasárnap reggeli veszélyjelzésében.

2026. Április 26. 08:21, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése

Miközben Orbán Viktor menekül a felelősségvállalás elől, a háttérben zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése