Hírek
2019. Augusztus 08. 10:51, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Megszúrt egy lányt és egy nőt, utána magát is megsebesítette egy 17 éves fiú
Mindhárman életveszélyesen megsérültek.
Elfogták a budapesti nyomozók azt a 17 éves fiatalembert, aki bűnügyi felügyelete helyéül kijelölt lakásban levágta lábáról a nyomkövető eszközt, a lakást elhagyta, majd megszúrt egy lányt és annak édesanyját, végül saját magát is megsebesítette.
Kőbányai lakcímén volt kijelölve a bűnügyi felügyelete annak a 17 éves budapesti fiúnak, aki augusztus 8-án 7 óra 26 perckor megszökött a lakásból.
A fiú egyenesen a XI. kerületi Csóka utcába ment, ahol egy késsel rátámadt és megszúrt egy fiatal lányt és az otthon tartózkodó édesanyját, majd a kést maga ellen fordította. Mindhárman életveszélyesen megsérültek.
A helyszínre érkező nyomozók a fiatal fiút elfogták, a mentőszolgálat munkatársai mindhármukat kórházba szállították.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 11:00, vasárnap | Belföld
Évi 7 millió forinttal is többet kereshetnek a diplomások az érettségizettek átlagkeresetéhez képest
2026. Április 05. 09:18, vasárnap | Belföld
Erdő Péter: húsvét az egész életünket mássá teszi
Húsvét az egész életünket mássá teszi, segít, hogy boldogok legyünk. A mi feladatunk pedig az, hogy elmondjuk ezt a titkot a világnak - hangsúlyozta Erdő Péter húsvétkor.
2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld
Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban
Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból
2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld
Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is
A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.
