Hírek
2018. Szeptember 04. 06:40, kedd | Helyi
Megyerikum lett a Kenyérfesztivál
A díjat Dr. Pethő Péter, a Győr-Moson-Sopron Megyei Értéktár Bizottság elnöke, a megyei közgyűlés alelnöke adta át, Dr. Lakatos Istvánnak, a Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi-és Iparkamara Kézműipari Tagozat elnökének.
Az Iparkamara, Kézműipari Tagozata által szervezett Euroregionális Kenyérfesztivál és Kézműves Találkozó 2018-ban bekerült a Megyei Értéktárba. A díjat Dr. Pethő Péter, a Győr-Moson-Sopron Megyei Értéktár Bizottság elnöke, a megyei közgyűlés alelnöke adta át, Dr. Lakatos Istvánnak, a GYMSM KIK Kézműipari Tagozat elnökének.
Forrás: gymskik.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 08:29, péntek | Helyi
Új autó segíti a győri Család- és Gyermekjóléti Központ munkáját
Új autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ.
2026. Július 17. 08:06, péntek | Helyi
Kommentár nélkül: Egy nyári délelőtt Győr belvárosában
Operatőr kollégánk, Tóth Bálint, kedden délelőtt felkapta kameráját, és tett egy kört Győr belvárosában. Máris mutatjuk, mit látott.
2026. Július 17. 07:10, péntek | Helyi
Agresszív drogosok balhézása miatt erősíti biztonságát az egyetem
Erősíti a biztonságot az egyetem, mert a győri campus előtt agresszív társaság kezdett megjelenni, feltehetően drog hatása alatt okoznak botrányt és riadalmat.
2026. Július 16. 08:21, csütörtök | Helyi
Változik a Dunakapu téri piac helyszíne
Július 18-án, szombaton rendezvény miatt a Dunakapu téri piac ideiglenesen a Tarcsay Vilmos utca 1–3. szám alatti parkolóban (a piac korábbi helyszínén) várja a vásárlókat.
