Városlista
2026. január 12, hétfő - Ernő

Hírek

2019. Május 19. 16:22, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Mellkason szúrta barátját, vádat emelnek ellene

Mellkason szúrta barátját, vádat emelnek ellene

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság befejezte az ügy vizsgálatát.

Soltszentimrén a Hunyadi utcában 2018. október 12-én 19 óra körül megjelent egy akkor 46 éves helyi nő, aki a gyanú szerint szóváltás követően egy magánál tartott késsel mellkason szúrta volt barátját. Az 52 éves férfi a szúrás követően el akarta venni az eszközt támadójától, mely során a felkarját és ujját is megvágta a nő. A sértett sérülései az orvosi szakvélemény alapján súlyosnak, illetve életveszélyesnek minősültek.

A nő a támadást követően otthonába ment, ahonnan felhívta a rendőrséget, hogy elmondja, mit tett. A helyszínre visszaérkező gyanúsítottat elfogták a rendőrök. Vele szemben életveszélyt okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság.
A nyomozók előterjesztést tettek a soltszentimrei nő letartóztatásának indítványozására, amelyet az illetékes járásbíróság elrendelt.

A szükséges eljárási cselekményeket elvégezve a rendőrök az iratokat átadták az ügyészségnek.

Címkék: késelés, vádemelés

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 12. 07:39, hétfő | Belföld

Mávinform: indul a peronépítés Keleti pályaudvaron, módosul a dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje

Hétfőn kezdődik az akadálymentes peron építése a Keleti pályaudvaron, ezért módosul a Keleti pályaudvart érintő dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje, több dunántúli vonat végállomása Kelenföldre kerül át

2026. Január 12. 07:37, hétfő | Belföld

MÁV-csoport: tavaly 179 közösségi közlekedésben dolgozót bántalmaztak

2025-ben 179 alkalommal érte bántalmazás a vasúti és közúti közlekedésben szolgálatot teljesítő dolgozókat - közölte a MÁV-csoport vasárnap közleményben.

2026. Január 12. 07:36, hétfő | Belföld

Kemény fagyokkal indul a hét, majd enyhülés jön

Kedd hajnalban akár mínusz 18 Celsius-fok is lehet, és napközben is fagyni fog.