Hírek
2016. Január 29. 07:56, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Menekülő embercsempész okozott balesetet az M5-ös autópályán
Menekülő embercsempész okozott balesetet az M5-ös autópályán Szeged közelében pénteken hajnalban, az elsődleges adatok szerint nyolcan sérültek meg, tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Várkonyi Gergely elmondta, hogy a szerb sofőr a megkülönböztető hang- és fényjelzést észlelve - eddig tisztázatlan körülmények között - nekihajtott az előtte haladó személygépkocsinak. Az ütközés következtében a két jármű az árokba csúszott. Az elsődleges adatok szerint a balesetben nyolc személy - köztük az embercsempész - sérült meg, őket a mentők kórházba szállították.
A főhadnagy közlése szerint a szerb férfi által vezetett autóban a megengedettnél többen, rajta kívül hatan utaztak.
Az embercsempészéssel gyanúsítható férfit a rendőrök a kórházban őrzik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 25. 07:40, kedd | Belföld
Átadták a Semmelweis Egyetem felújított teljesítményélettani laborját
Átadták a felújított teljesítményélettani labort a Semmelweis Egyetem (SE) Rehabilitációs Klinikáján hétfőn Budapesten.
2025. Március 25. 07:39, kedd | Belföld
100-120 ezren válthatnak biztosítót a lakásbiztosítási kampány utolsó hetében
A lakásbiztosítási kampány utolsó hetében várhatóan 100-120 ezren váltanak biztosítót és ugyanennyien cserélhetik kedvezőbb feltételekre meglévő szerződésüket az Insura.hu biztosításközvetítő
2025. Március 25. 07:37, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: új korszak kezdődött a magyar-amerikai kapcsolatokban
Új korszak kezdődött az Egyesült Államok és Magyarország közötti kapcsolatban, amelyet innentől kezdve a kölcsönös tisztelet és a kölcsönös előnyökre törekvés határoz meg
2025. Március 24. 07:54, hétfő | Belföld
Mávinform: Bicskénél folytatódik a győri vonal felújítása, március 24-től változik a menetrend
Március 24-től május 9-ig módosul egyes személyvonatok és intercityk menetrendje a győri fővonalon - tájékoztatta a Mávinform szombaton az MTI-t.