Hírek
2012. Március 11. 09:00, vasárnap |
Helyi sport
Forrás: PepsiFoci.hu
Mészöly: "Gonosz ember volt, aki Csertőit felállította a kispadról!"
A Sport Televízió Zuhanyhíradó című műsorában is téma volt Csertői Aurél (képen) távozása a Győri ETO csapatától.
A stúdióban helyet foglaló Mészöly Kálmán hangsúlyozta, hogy jóban van a győri vezetőkkel, mégis kemény kritikát fogalmazott meg velük szemben.
A Sport TV Zuhanyhíradó című műsorának volt a vendége Mészöly Kálmán, aki kemény hangnemet ütött meg Csertő Aurél távozása miatt a győri vezetőkkel szemben. A "Szőke Szikla" szerint, ha már elküldték Csertőit, azt korábban kellett volna megtenniük, nem pedig a téli felkészülést követő első fordulóban.
- Miért nem küldték el decemberben, miért várták meg azt az egy fordulót? Mert kikaptak a kupamérkőzésen? Ezt nem tudom elfogadni, bár mind a két vezetővel nagyon jó viszonyban vagyok, nem tudom megérteni, és ezt nem tudják megmagyarázni. A tulajdonos rendeli a zenét, ő fizet, ez igaz, de emberek lelkivilágát teszik tönkre, akik tisztességgel, becsülettel dolgoztak, semmilyen renitenskedés nem volt - mondta a korábbi szövetségi kapitány, aki elmondta, némi empátiát várt volna a vezetőktől.
- De nem is az anyagi kérdés a lényeg, szívtelen, gonosz embernek kell lenni annak, aki ezt meg tudja tenni, és felállítja őket a kispadról. Kéne azért érzelmeket is nézni, figyelni mit csináltak, hogy csináltak, mik voltak a nehézségek, de egyszerűen így eldönteni...
Mészöly Kálmán ugyanakkor mind Csertőit, mind Pintért sokra tartja.
- Nehéz helyzetben vagyok, mind a két fiatalember játékosom volt a válogatottban, és nagyon örültem, amikor vállalták az edzőséget, hogy megmérettetik magukat. Mind a kettőt egy nagyon tehetséges edzőnek tartom, különböző vehemenciával, ami megvan Pintér Attilában, annak a háromnegyed része megvan Csertői Aurélban, ő sem egy nyugodt kis emberke, és nagyszerűen dolgozott.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 09. 14:49, kedd | Kék hírek
Brutális videó jött ki a Szőlő utcai intézetből
Biztonságikamera-felvételeken látszik, amint a javítóintézet igazgatója egy feleltetés során kirángatja az intézet egyik lakóját a padból, amelybe előtte beleveri a fejét, majd rátapos a földön fekvő fiatalra.
2025. December 09. 08:22, kedd | Helyi
Ünnepi gálán köszöntötték a Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara kiemelkedő szakembereit
A hagyományosan év végén megszervezett gála célja, hogy méltó módon köszönje meg a szakdolgozók példaértékű tevékenységét.
2025. December 09. 08:11, kedd | Helyi
A világ élvonalában a Széchenyi-egyetem szimulátorcsapata
Nemzetközi dobogós helyezésekkel és több ezer látogatót vonzó hazai bemutatóval zárta az őszi szezont a Széchenyi István Egyetem szimulátorcsapata, a SZESE E-Sport.
2025. December 09. 07:08, kedd | Helyi
Már világítanak a gyárvárosi ablakok
Már több szépen feldíszített ablakot is megtalálhattak a „Gyárvárosi Advent” városrészi, közösségi játék résztvevői, a „világító adventi kalendárium” 2021 óta teszi szebbé Gyárváros ünnepi készülődését.
